| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | Bank pocketveer |
| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | 1.48-1.50USD |
| Verpakkingsdetails: | Gecomprimeerd of gerold |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Productnaam | Pocketveer van de binnenveereenheid van de bank |
| Materiaal | Staaldraad met hoog koolstofgehalte |
| Draaddiameter | 1,8 mm - 2,0 mm |
| Kopdiameter | 4-6,5 cm |
| Middelste diameter | 4,5-7,5 cm |
| Hoogte | 6-25 cm |
| Bochten | 4-7 Bochten |
| Spoelen tellen | Volgens de vraag van klanten |
| MOQ | Onderhandelen |
| Geweven stof | 65-100g/㎡Of kan worden aangepast |
| Maat | Elke maat beschikbaar |
| Kleur | Wit, blauw of aangepast |
| Verpakking | Gecomprimeerd en gerold |
| Sollicitatie | Voor bankfabriek/fabrikant |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()