| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | Pocketveer voor bank |
| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | 1.4~1.8USD |
| Verpakkingsdetails: | Gewalste verpakking: 15-30 stuks per verpakking, gecomprimeerde verpakking: 15-30 stuks per verpakki |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Productnaam | Pocket Spring Of Sofa Inner Spring Eenheid |
|---|---|
| Materiaal | Draad van koolstofzuur |
| Draaddiameter | 1.8mm-2.0mm |
| Kopdiameter | 4-6,5 cm |
| Middeldiameter | 40,5-7,5 cm |
| Hoogte | 6-25 cm |
| Draaien | 4-7 bochten |
| Coils tellen | Volgens de vraag van de klanten |
| MOQ | Onderhandelen |
| Geweven stof | 65-100 g/m2 Of kan worden aangepast |
| Grootte | Alle grootte beschikbaar |
| Kleur | Wit, blauw of op maat |
| Verpakking | Samengedrukt en gerold |
| Toepassing | Voor de fabrikant van de bank |
De zakveer is ontworpen om een superieure mate van comfort en ondersteuning voor uw bank te bieden.resulteert in minder beweging en betere ondersteuning van uw lichaamDeze eigenschap maakt onze stalen zakveer ideaal voor iedereen die een comfortabele en ongestoorde zitbeleving wil.