| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | MTT-054 |
| MOQ: | 200 stuks |
| Prijs: | USD 1.45~1.75/PCS |
| Verpakkingsdetails: | Gerolde verpakking: 10-20 stks/pak, gecomprimeerde verpakking: 10-15 stks/pak. |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,Western Union,MoneyGram |
China Factory Goedkope prijs 1.8mm Steel Wire Sofa Pocket Coil Spring voor sofa kussens.een uitstekend comfort en duurzaamheid bieden.
| Productnaam | Pocket Coil Sofa Kussen Spring Pocket Spring |
|---|---|
| Materiaal | Draad van koolstofzuur |
| Draaddiameter | 1.0mm-2.3mm |
| Kopdiameter | 4-6,5 cm |
| Middeldiameter | 40,5-7,5 cm |
| Hoogte | 6-25 cm |
| Draaien | 4-7 bochten |
| Coils tellen | Volgens de vraag van de klanten |
| MOQ | Onderhandelen |
| Geweven stof | 65-100 g/m2 Of kan worden aangepast |
| Grootte | Alle grootte beschikbaar |
| Kleur | Wit, blauw of op maat |
| Verpakking | Samengedrukt en gerold |
| Toepassing | Voor de fabrikant van de bank |
Het zakveer systeem bevordert een gelijkmatige gewichtsverdeling.Deze evenwichtige verdeling van het gewicht helpt om slapheid te voorkomen, waarbij de vorm en ondersteuning van de bank in de loop van de tijd behouden blijven.
Kortom, het zakveer systeem werkt door gebruik te maken van individuele spoelveren die zijn ingepakt in stoffenzakken.Met dit innovatieve systeem, pocket spring sofa's bieden verbeterd comfort, duurzaamheid en een superieure zitbeleving.