| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | MTT-054 |
| MOQ: | 20 -stcs |
| Prijs: | USD 15~25/PCS |
| Verpakkingsdetails: | Gerolde verpakking: 10-20 stks/pak, gecomprimeerde verpakking: 10-15 stks/pak. |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Productnaam | Matras Pocketvering Unit |
|---|---|
| Materiaal | Draad van hoog koolstofstaal |
| Draaddiameter | 1,0 mm - 2,3 mm |
| Kopdiameter | 4 - 6,5 cm |
| Middendiameter | 4,5 - 7,5 cm |
| Hoogte | 6 - 25 cm |
| Draaien | 4 - 7 Draaien |
| Aantal Spiraalveren | Volgens klantvraag |
| Zone | 1/3/5/7 (Aangepast) |
| Geweven Stof | 65 - 100 g/m² of aangepast |
| Afmeting | Elke maat beschikbaar |
| Kleur | Wit, Blauw of aangepast |
| Verpakking | Gecomprimeerd en opgerold |
| Toepassing | Voor matras- of bankfabriek/fabrikant |
Het totale aantal individuele pocketveren in de matras. Over het algemeen duidt een hoger aantal windingen op de potentie voor nauwkeurigere ondersteuning en betere aanpassing aan de lichaamsvorm, aangezien de druk over meer punten wordt verdeeld.
De dikte van de staaldraad die in de veren wordt gebruikt. Hoe lager het spoedmeternummer, hoe dikker en steviger de draad.