| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | Bank pocketveer |
| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | 1.48-1.50USD |
| Verpakkingsdetails: | Gecomprimeerd of gerold |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, Western Union |
Maatwerk Hoogte Bankvering Pocket Spring - Onafhankelijke Pocket Spring voor Bankkussen
Maatwerk Afmeting 20" x 20" x 4" Pocket Bankvering speciaal ontworpen voor toepassingen op de Afrikaanse markt. Deze grote, vierkante pocketvering unit biedt robuuste ondersteuning voor diverse meubeltoepassingen.
| Productnaam | Pocketvering voor Bank |
|---|---|
| Materiaal | Hoog koolstofstaaldraad |
| Draaddiameter | 1.0mm - 2.3mm |
| Kopdiameter | 4 - 6.5cm |
| Middendiameter | 4.5 - 7.5cm |
| Hoogte | 6 - 25cm |
| Draaiingen | 4 - 7 Draaiingen |
| Aantal Spiraalveren | Volgens klantvraag |
| MOQ | Onderhandelbaar |
| Geweven Stof | 65-100g/m² of op maat |
| Afmeting | Elke maat beschikbaar |
| Kleur | Wit, Blauw of op maat |
| Verpakking | Gecomprimeerd en opgerold |
| Toepassing | Voor bankfabriek/fabrikant |
De 20" x 20" x 4" (ongeveer 50cm x 50cm x 10cm) pocketvering unit is een grote, vierkante en relatief dikke module, speciaal ontworpen voor toepassingen die veel voorkomen op Afrikaanse markten.