| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | MTT-054 |
| MOQ: | 200 stuks |
| Prijs: | USD 1.4~1.8/PCS |
| Verpakkingsdetails: | Gerolde verpakking: 10-20 stks/pak, gecomprimeerde verpakking: 10-15 stks/pak. |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Materiaal | Hoog koolstofstaal draad |
| Draaddiameter | 1,0 mm - 2,3 mm |
| Kopdiameter | 4 - 6,5 cm |
| Middendiameter | 4,5 - 7,5 cm |
| Hoogte | 6 - 25 cm |
| Draaien | 4 - 7 Draaien |
| Aantal spiralen | Aangepast aan de eisen van de klant |
| Geweven stof | 65 - 100 g/m² of aangepast |
| Afmeting | Elke maat beschikbaar |
| Kleur | Wit, Blauw of aangepast |
| Verpakking | Gecomprimeerd en opgerold |
| Toepassing | Sofafabriek en fabrikant |
| MOQ | Onderhandelbaar |