| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | MTT-054 |
| MOQ: | 20 -stcs |
| Prijs: | USD 15~25/PCS |
| Verpakkingsdetails: | Gerolde verpakking: 10-20 stks/pak, gecomprimeerde verpakking: 10-15 stks/pak. |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Materiaal | Hoog koolstofstaaldraad |
| Staaldiameter | 1,0 mm - 2,3 mm |
| Spoeldiameter | 4 cm - 6,5 cm |
| Middendiameter | 4,5 cm - 7,5 cm |
| Hoogte | 6 cm - 25 cm |
| Draaien | 4 - 7 Draaien |
| Bijzonderheid | Verhit, Hoge treksterkte |
| Zone | 1/3/5/7 (Aanpasbaar Beschikbaar) |
| Overtrekmateriaal | Non-woven stof |
| Productmaat | Elke Maat Beschikbaar |
| Productkleur | Wit, Blauw of Aangepast |
| Verpakking | Gecomprimeerd en Gerold |
| Toepassing | Woonmeubilair |