| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | MTT-054 |
| MOQ: | 20 -stcs |
| Prijs: | USD 15~25/PCS |
| Verpakkingsdetails: | Gerolde verpakking: 10-20 stks/pak, gecomprimeerde verpakking: 10-15 stks/pak. |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Materiaal | Draad van koolstofzuur |
| Stalen diameter | 1.0mm-2.3mm |
| De diameter van de spoel | 4-6,5 cm |
| Middendiameter | 40,5-7,5 cm |
| Hoogte | 6-25 cm |
| Draaien | 4-7 bochten |
| Specialiteit | Verwarmd, hoog trekvermogen |
| Zone | 1/3/5/7 (op maat) |
| Covermateriaal | Andere weefsels |
| Grootte van het product | Alle grootte beschikbaar |
| Productkleur | Wit, blauw of op maat |
| Verpakking | Samengedrukt en gerold |
| Toepassing | Voor huishoudelijk meubilair |