| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | 1.0-2,3 mm bank zakveer |
| MOQ: | 100 -stcs |
| Prijs: | US$1.5-2.1 |
| Verpakkingsdetails: | Compressie- en rollenverpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Productnaam | Bank Pocketvering |
|---|---|
| Materiaal | Hoog koolstofstaaldraad |
| Draaddiameter | 1,0 mm - 2,3 mm |
| Kopdiameter | 4-6,5 cm |
| Middendiameter | 4,5-7,5 cm |
| Hoogte | 6-25 cm |
| Draaiingen | 4-7 Draaiingen |
| Aantal Spiraalveren | Volgens de vraag van klanten |
| Geweven Stof | 65-100 g/m² Of Kan Worden Aangepast |
| Afmetingen | Elke Maat Beschikbaar |
| Kleur | Wit, Blauw Of Aangepast |
| Verpakking | Gecomprimeerd En Opgerold |
| Toepassing | Voor Bankfabriek/Fabrikant |
| Trefwoorden | Pocketvering Voor Bankkussen |