| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | MTT-054 |
| MOQ: | 20 -stcs |
| Prijs: | USD 39~50/PCS |
| Verpakkingsdetails: | Opgerolde verpakking: 10-20pcs/pack, gecomprimeerde verpakking: 10-15pcs/pack. |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram, D/A, D/P |
| Materiaal | Hoog koolstofstaaldraad |
| Draaddiameter | 1,0 mm - 2,3 mm |
| Hoofddiameter | 4-6,5 cm |
| Middendiameter | 4,5-7,5 cm |
| Hoogte | 6-25 cm |
| Draaien | 4-7 Draaien |
| Spoeltellingen | Volgens de vraag van klanten |
| Zone | 1/3/5/7 (Aangepast) |
| Geweven stof | 65-100 g/m² Of Kan Worden Aangepast |
| Grootte | Elke maat beschikbaar |
| Kleur | Wit, Blauw Of Aangepast |
| Verpakking | Gecomprimeerd en opgerold |
| Toepassing | Voor Matras- of Sofafabriek/Fabrikant |