| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | 1.0-2,3 mm bank zakveer |
| MOQ: | 100 -stcs |
| Prijs: | US$1.5-2.1 |
| Verpakkingsdetails: | Compressie- en rollenverpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
Een geavanceerd stoelsysteem dat bestaat uit honderden individuele veren, elk in een eigen stoffenzak.Deze zakveren werken onafhankelijk van elkaar en bieden een superieure ondersteuning van de lichaamscontouren en elimineren het traditionele "hammock"-effect.
| Productnaam | Sofa Pocket Spring |
|---|---|
| Materiaal | Draad van koolstofzuur |
| Draaddiameter | 1.0mm-2.3mm |
| Kopdiameter | 4-6,5 cm |
| Middeldiameter | 40,5-7,5 cm |
| Hoogte | 6-25 cm |
| Draaien | 4-7 bochten |
| Coils tellen | Volgens de vraag van de klant |
| Geweven stof | 65-100 g/m2 of op maat |
| Grootte | Elk formaat beschikbaar |
| Kleur | Wit, blauw of op maat |
| Verpakking | gecomprimeerd en gewalst |
| Toepassing | Voor een bankfabriek/fabrikant |