| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | MTT-054 |
| MOQ: | 20 -stcs |
| Prijs: | USD 39~50/PCS |
| Verpakkingsdetails: | Opgerolde verpakking: 10-20pcs/pack, gecomprimeerde verpakking: 10-15pcs/pack. |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram, D/A, D/P |
| Productnaam | Pocketvering Voor Matras |
| Materiaal | Hoog koolstofstaaldraad |
| Draaddiameter | 1.0mm-2.3mm |
| Kopdiameter | 4-6.5cm |
| Middendiameter | 4.5-7.5cm |
| Hoogte | 6-25cm |
| Slagen | 4-7 Slagen |
| Aantal Spoelen | Volgens de vraag van de klant |
| Zone | 1/3/5/7 (Op Maat) |
| Geweven Stof | 65-100g/m² Of Kan Op Maat Worden Gemaakt |
| Afmeting | Elke Maat Beschikbaar |
| Kleur | Wit, Blauw Of Op Maat Gemaakt |
| Verpakking | Gecomprimeerd En Opgerold |
| Toepassing | Voor Matras Of Bank Fabriek/Fabrikant |