| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | MTT-054 |
| MOQ: | 200 stcs |
| Prijs: | USD 1.4~1.8/PCS |
| Verpakkingsdetails: | Opgerolde verpakking: 10-20pcs/pack, gecomprimeerde verpakking: 10-15pcs/pack. |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Productnaam | Pocketvering Bank Binnenvering Unit |
| Materiaal | Hoog koolstofstaal draad |
| Draaddiameter | 1.0mm-2.3mm |
| Kopdiameter | 4-6.5cm |
| Middendiameter | 4.5-7.5cm |
| Hoogte | 6-25cm |
| Draaien | 4-7 Draaien |
| Aantal spoelen | Volgens de vraag van klanten |
| MOQ | Onderhandelbaar |
| Geweven stof | 65-100g/m² of kan worden aangepast |
| Maat | Elke maat beschikbaar |
| Kleur | Wit, Blauw of aangepast |
| Verpakking | Gecomprimeerd en opgerold |
| Toepassing | Voor bankfabriek/fabrikant |
Voor top-engineering en capaciteit bieden deze fabrikanten geavanceerde technische expertise en aangepaste oplossingen: