| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | Bankpocketveer |
| MOQ: | 100 -stcs |
| Prijs: | USD 1.4~1.8/PCS |
| Verpakkingsdetails: | Opgerolde verpakking: 10-20pcs/pack, gecomprimeerde verpakking: 10-15pcs/pack. |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Productnaam | Bank Pocketvering |
|---|---|
| Materiaal | Hoge Koolstofstaal Draad |
| Draaddiameter | 1.0mm-2.3mm |
| Kopdiameter | 4-6.5cm |
| Middendiameter | 4.5-7.5cm |
| Hoogte | 6-25cm |
| Draaiingen | 4-7 Draaiingen |
| Aantal Spiraalveren | Volgens de vraag van de klant |
| MOQ | Onderhandelen |
| Geweven Stof | 65-100g/m² Of Kan Worden Aangepast |
| Afmeting | Elke Maat Beschikbaar |
| Kleur | Wit, Blauw Of Aangepast |
| Verpakking | Gecomprimeerd En Opgerold |
| Toepassing | Voor Bankfabriek/Fabrikant |