| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | Sofa hoofdsteun scharnier |
| MOQ: | 25 paren |
| Prijs: | 2.19~2.59 |
| Verpakkingsdetails: | 25pairs/ctn |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Naam van het artikel | Sofa-hoofdsteun scharnier |
|---|---|
| Materiaal | Vervaardiging uit ijzer |
| Type | Meubelhanger |
| Verpakking | 1 paar per zak, 25 paar per ton |
| Grootte | Op maat |
| Sleutelwoord | Functioneel bankhoofdsteun verstelbaar scharnier |
| Toepassing | Meubelen, sofa's |
| Afmaken. | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Functie | Aanpassen van de hoofd- of armsteun van de bank |
| Pakketgrootte | 122 x 109,6 mm |
| Pakketgewicht | 00,77 kg/paar |
Dit zware, verstelbare scharnier is een essentieel onderdeel van de hardware, ontworpen voor moderne ligmeubelen.verbetering van zowel de functionaliteit als het comfortDe zilveren galvanovertrek biedt corrosiebestendigheid en een slanke, moderne uitstraling die verschillende meubelontwerpen aanvult.