| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | MTT-054 |
| MOQ: | 100 -stcs |
| Prijs: | USD 1.4~1.8/PCS |
| Verpakkingsdetails: | Opgerolde verpakking: 10-20pcs/pack, gecomprimeerde verpakking: 10-15pcs/pack. |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Productnaam | Pocketvering voor bankkussens |
|---|---|
| Materiaal | Verenstaal |
| Draaddikte | 1,0 mm - 2,3 mm |
| Diameter kop | 4 - 6,5 cm |
| Diameter midden | 4,5 - 7,5 cm |
| Hoogte | 6 - 25 cm |
| Aantal windingen | 4 - 7 windingen |
| Aantal veren | Volgens de vraag van de klant |
| MOQ | Onderhandelbaar |
| Geweven stof | 65-100 g/m² Of op maat te maken |
| Afmeting | Elke maat beschikbaar |
| Kleur | Wit, Blauw Of op maat te maken |
| Verpakking | Gecomprimeerd en opgerold |
| Toepassing | Voor bankfabriek/fabrikant |