| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | MTT-054 |
| MOQ: | 100 -stcs |
| Prijs: | USD 1.4~1.8/PCS |
| Verpakkingsdetails: | Opgerolde verpakking: 10-20pcs/pack, gecomprimeerde verpakking: 10-15pcs/pack. |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Productnaam | Pocket coil kussenspring voor sofa |
| Materiaal | Draad van koolstofzuur |
| Draaddiameter | 1.0mm-2.3mm |
| Kopdiameter | 4-6,5 cm |
| Middeldiameter | 40,5-7,5 cm |
| Hoogte | 6-25 cm |
| Draaien | 4-7 bochten |
| Coils tellen | Volgens de vraag van de klant |
| Geweven stof | 65-100 g/m2 of op maat |
| Grootte | Elk formaat beschikbaar |
| Kleur | Wit, blauw of op maat |
| Verpakking | gecomprimeerd en gewalst |
| Toepassing | Voor een bankfabriek/fabrikant |
| MOQ | Onderhandelbaar |