| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | Sofa Pocket Springs |
| MOQ: | 100 -stcs |
| Prijs: | USD 1.45~1.42/PCS |
| Verpakkingsdetails: | Opgerolde verpakking: 15-30 stks/pakket |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Kern diameter | 6-7cm |
| Vulling materiaal | Non-woven stof |
| Materiaal | Stalen draad |
| Gebruik | Bank/Stoel/Kussen |
| Veerhoogte | 6-23cm |
| Maat | Op maat gemaakt |
| Materiaal | Hoog koolstofstaaldraad |
| Draaddiameter | 1.0mm-2.3mm |
| Kop diameter | 4-6.5cm |
| Middendiameter | 4.5-7.5cm |
| Hoogte | 6-25cm |
| Draaiingen | 4-7 Draaiingen |
| Geweven stof | 65-100g/m² of op maat gemaakt |
| Kleur | Wit, Blauw of op maat gemaakt |
| Verpakking | Gecomprimeerd en opgerold |