| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | Matras Pocket Spring |
| MOQ: | 20 -stcs |
| Prijs: | 24.1-24.6USD |
| Verpakkingsdetails: | Gecomprimeerd of gerold |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, Western Union |
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Productnaam | Op Maat Gemaakte Matras Pocketvering Unit Opgelolde Individuele Pocketveer |
| Materiaal | Hoog koolstofstaaldraad |
| Draaddiameter | 1,0 mm - 2,3 mm |
| Diameter Kop | 4-6,5 cm |
| Diameter Midden | 4,5-7,5 cm |
| Hoogte | 6-25 cm |
| Draaien | 4-7 Draaien |
| Aantal Spiraalveren | Volgens klantvraag |
| Zones | 1/3/5/7 (Op Maat Gemaakt) |
| Geweven Stof | 65-100 g/m² of op maat gemaakt |
| Afmeting | Elke maat beschikbaar |
| Kleur | Wit, Blauw of op maat gemaakt |
| Verpakking | Gecomprimeerd en opgerold |
| Toepassing | Voor matras- of sofafabriek/fabrikant |