| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | Matras Pocket Spring |
| MOQ: | 20 -stcs |
| Prijs: | 24.1-24.6USD |
| Verpakkingsdetails: | Gecomprimeerd of gerold |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, Western Union |
pocketvering matras voor eigentijds design
Productomschrijving
| Productnaam | Op maat gemaakte pocketvering matrasunit, opgerold, individuele pocketvering |
| Materiaal | Hoog koolstofstaaldraad |
| Draaddiameter | 1,0 mm - 2,3 mm |
| Kopdiameter | 4-6,5 cm |
| Middendiameter | 4,5-7,5 cm |
| Hoogte | 6-25 cm |
| Draaiingen | 4-7 draaiingen |
| Aantal spoelen | Volgens de vraag van klanten |
| Zones | 1/3/5/7 (Op maat gemaakt) |
| Geweven stof | 65-100 g/m² Of kan worden aangepast |
| Afmeting | Elke maat beschikbaar |
| Kleur | Wit, blauw of op maat gemaakt |
| Verpakking | Gecomprimeerd en opgerold |
| Toepassing | Voor matras- of bankfabriek/fabrikant |
Advies voor inkoop en selectie
Waar te vinden/kopen:
Alibaba.com of Made-in-China.com: Zoek naar fabrikanten die gespecialiseerd zijn in "Pocket Spring Mattress Core" of "Furniture Spring Units." U kunt monsters en aangepaste offertes aanvragen.
Industriële/meubelstoffering leveranciers: Bedrijven die materialen leveren aan meubelfabrieken hebben deze units vaak op voorraad.
Gespecialiseerde veerfabrikanten: Zoek naar termen als "pocketvering fabrikanten voor meubels."
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()