| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | 8cm 10cm sofa pocket spring |
| MOQ: | 100pcs |
| Prijs: | 1.54 |
| Verpakkingsdetails: | Compressed or rolled |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Productnaam | Compressed Pocket Coil Spring voor sofa kussen |
| Materiaal | Draad van koolstofzuur |
| Draaddiameter | 1.0mm-2.3mm |
| Kopdiameter | 4-6,5 cm |
| Middeldiameter | 40,5-7,5 cm |
| Hoogte | 6-25 cm |
| Draaien | 4-7 bochten |
| Coils tellen | Volgens de vraag van de klanten |
| MOQ | Onderhandelen |
| Geweven stof | 65-100 g/m2 Of kan worden aangepast |
| Grootte | Alle grootte beschikbaar |
| Kleur | Wit, blauw of op maat |
| Verpakking | Samengedrukt en gerold |
| Toepassing | Voor de fabrikant van de bank |
"Inner Spring"is een meer algemene term. Het verwijst naar elk ondersteuningssysteem in een sofa kussen of matras dat metalen spoelen of veren gebruikt.
Pocket Spring is eentypevan het Inner Spring-systeem.
Zie het als volgt:
Andere soorten interne veersystemen zijn: