| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | 8cm 10cm sofa pocket spring |
| MOQ: | 100pcs |
| Prijs: | 1.54 |
| Verpakkingsdetails: | Compressed or rolled |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Productnaam | Gecomprimeerde Pocket Coil Spring voor Sofakussen |
|---|---|
| Materiaal | Hoog koolstofstaaldraad |
| Draaddiameter | 1.0mm-2.3mm |
| Hoofddiameter | 4-6.5cm |
| Middendiameter | 4.5-7.5cm |
| Hoogte | 6-25cm |
| Draaiingen | 4-7 Draaiingen |
| Aantal Spiraalveren | Volgens de vraag van de klant |
| MOQ | Onderhandelen |
| Geweven Stof | 65-100g/m² Of Kan Worden Aangepast |
| Maat | Elke Maat Beschikbaar |
| Kleur | Wit, Blauw Of Aangepast |
| Verpakking | Gecomprimeerd En Opgerold |
| Toepassing | Voor Sofafabriek/Fabrikant |
Een pocket spring is een individuele veer die is ingekapseld in zijn eigen stoffen zakje. Deze zakjes worden vervolgens aan elkaar gelijmd of verbonden om een continue veereenheid te vormen. In tegenstelling tot traditionele onderling verbonden veersystemen (zoals Bonnell- of Offset-coils), werkt elke pocket spring onafhankelijk.
Het stoffen zakje voorkomt dat de veren elkaar raken. Wanneer er druk wordt uitgeoefend op één veer (bijvoorbeeld als u op één plek gaat zitten), comprimeren alleen die veer en de direct eromheen gelegen veren. De andere blijven grotendeels onaangetast.