| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | MTT-054 |
| MOQ: | 20PCS |
| Prijs: | USD 39~50/PCS |
| Verpakkingsdetails: | Rolled Packing:10-20PCS/Pack,Compressed Packing:10-15PCS/Pack. |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C,T/T,Western Union,MoneyGram,D/A,D/P |
| Productnaam | Micro Pocketvering Unit |
|---|---|
| Materiaal | Hoog koolstofstaaldraad |
| Draaddiameter | 1,0 mm-2,3 mm |
| Hoofddiameter | 3 cm |
| Middendiameter | 3 cm |
| Hoogte | 4 cm |
| Draaiingen | 4-7 Draaiingen |
| Aantal Spoelen | Volgens de vraag van de klant |
| Zones | 1/3/5/7 (Aangepast) |
| Geweven Stof | 65-100 g/m² Of Kan Worden Aangepast |
| Afmeting | Elke Maat Beschikbaar |
| Kleur | Wit, Blauw Of Aangepast |
| Verpakking | Gecomprimeerd En Gerold |
| Toepassing | Voor Matras- Of Sofafabriek/Fabrikant |