| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | Sofa Pocket Springs |
| MOQ: | 100PCS |
| Prijs: | USD 1.45~1.42/PCS |
| Verpakkingsdetails: | Rolled Packing:15-30PCS/Pack |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Productnaam | Sofa Pocket Spring |
|---|---|
| Materiaal | Hoog koolstofstaaldraad |
| Draaddiameter | 1,0 mm - 2,3 mm |
| Kopdiameter | 4-6,5 cm |
| Middendiameter | 4,5-7,5 cm |
| Hoogte | 6-25 cm |
| Draaien | 4-7 Draaien |
| Aantal spoelen | Volgens de vraag van klanten |
| Trefwoorden | Pocket Spring voor Sofakussen |
| Geweven stof | 65-100 g/m² Of kan worden aangepast |
| Maat | Elke maat beschikbaar |
| Kleur | Wit, Blauw Of Aangepast |
| Verpakking | Gecomprimeerd en opgerold |
| Toepassing | Voor Sofafabriek/Fabrikant |