| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | Sofa Pocket Springs |
| MOQ: | 100PCS |
| Prijs: | USD 1.45~1.42/PCS |
| Verpakkingsdetails: | Rolled Packing:15-30PCS/Pack |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,Western Union,MoneyGram |
Premium zakveren die speciaal zijn ontworpen voor toepassingen op sofa kussens, en die een superieur comfort en duurzaamheid bieden voor meubelfabrikanten.
| Productnaam | Sofa Pocket Spring |
| Materiaal | Draad van koolstofzuur |
| Draaddiameter | 1.0mm-2.3mm |
| Kopdiameter | 4-6,5 cm |
| Middeldiameter | 40,5-7,5 cm |
| Hoogte | 6-25 cm |
| Draaien | 4-7 bochten |
| Coils tellen | Volgens de vraag van de klant |
| Geweven stof | 65-100 g/m2 of op maat |
| Grootte | Elk formaat beschikbaar |
| Kleur | Wit, blauw of op maat |
| Verpakking | gecomprimeerd en gewalst |
| Toepassing | Voor een bankfabriek/fabrikant |