| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | Sofa Pocket Springs |
| MOQ: | 100PCS |
| Prijs: | USD 1.45~1.42/PCS |
| Verpakkingsdetails: | Rolled Packing:15-30PCS/Pack |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Productnaam | Sofa Pocket Spring |
|---|---|
| Materiaal | Hoog koolstofstaaldraad |
| Draaddiameter | 1,0 mm - 2,3 mm |
| Kopdiameter | 4-6,5 cm |
| Middendiameter | 4,5-7,5 cm |
| Hoogte | 6-25 cm |
| Draaiingen | 4-7 Draaiingen |
| Aantal Spiraalveren | Volgens de vraag van de klant |
| Sleutelwoorden | Pocket Spring Voor Sofa Kussen |
| Geweven Stof | 65-100 g/m² Of Kan Worden Aangepast |
| Afmeting | Elke Maat Beschikbaar |
| Kleur | Wit, Blauw Of Aangepast |
| Verpakking | Gecomprimeerd En Opgerold |
| Toepassing | Voor Sofa Fabriek/Fabrikant |