| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | Sofa Plastic Fixing Clip Strip |
| MOQ: | 20rolls |
| Prijs: | USD20~16 Per Roll |
| Verpakkingsdetails: | Verpakking in rollen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Artikel | Plastic Clip Strip voor Zigzagveer |
|---|---|
| Materiaal | Nylon, PP |
| Gebruik | Bevestigen van de Zigzagveer |
| Merknaam | YIRILOM |
| Modelnummer | Plastic Clips Strip Voor Zigzagveer |
| Lengte | 200m/Rol |
| Knoopafstand | 10cm, 12cm, 15cm |
| Gewicht | 16kg/rol |