| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | MTT-054 |
| MOQ: | 20PCS |
| Prijs: | USD 15~25/PCS |
| Verpakkingsdetails: | Rolled Packing:10-20PCS/Pack,Compressed Packing:10-15PCS/Pack. |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Productnaam | Matras Pocketvering |
|---|---|
| Materiaal | Hoog koolstofstaaldraad |
| Draaddiameter | 1,0 mm - 2,3 mm |
| Kopdiameter | 4-6,5 cm |
| Middendiameter | 4,5-7,5 cm |
| Hoogte | 6-25 cm |
| Draaien | 4-7 slagen |
| Aantal spoelen | Volgens de vraag van de klant |
| Zone | 1/3/5/7 (Aangepast) |
| Geweven stof | 65-100 g/m² of aangepast |
| Afmeting | Elke maat beschikbaar |
| Kleur | Wit, Blauw of aangepast |
| Verpakking | Gecomprimeerd en opgerold |
| Toepassing | Voor matras- of bankfabriek/fabrikant |