| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | MTT-054 |
| MOQ: | 200 stcs |
| Prijs: | USD 1.2~1.5/PCS |
| Verpakkingsdetails: | Gecomprimeerde gewalste verpakkingen:10-20 stuks/verpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Productnaam | Verpakte Pocketveer voor Kussens |
|---|---|
| Materiaal | Hoog koolstofstaaldraad |
| Draaddiameter | 0.9mm-1.2mm |
| Kopdiameter | 4.5-5.0cm |
| Middendiameter | 5.2-5.5cm |
| Hoogte | 6-25cm |
| Draaien | 4-7 Draaien |
| Aantal Spoelen | Volgens de vraag van de klant |
| MOQ | 500 STUKS |
| Geweven Stof | 50-100g/m² Of Kan Worden Aangepast |
| Maat | Elke Maat Beschikbaar |
| Kleur | Wit, Blauw Of Aangepast |
| Verpakking | Gecomprimeerd En Opgerold |
| Toepassing | Voor Kussenfabriek/Fabrikant |
De kussenpocketveer is speciaal ontworpen om zich aan te passen aan uw hoofd en nek, waardoor u op maat gemaakte ondersteuning krijgt precies waar u het nodig heeft. De verpakte spoelen passen zich onafhankelijk aan uw gewicht en contour aan, waardoor u veerkrachtige ondersteuning krijgt die u helpt de hele nacht door te slapen.