| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | MTT-054 |
| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | USD 1.4~1.8/PCS |
| Verpakkingsdetails: | Gewalste verpakking: 10-20 stuks per verpakking, gecomprimeerde verpakking: 10-15 stuks per verpakki |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Productnaam | Gepersonaliseerde L-vormige sectionaire bank zakveer |
| Materiaal | Draad van koolstofzuur |
| Draaddiameter | 1.0mm-2.3mm |
| Kopdiameter | 4-6,5 cm |
| Middeldiameter | 40,5-7,5 cm |
| Hoogte | 6-25 cm |
| Draaien | 4-7 bochten |
| Coils tellen | Volgens de vraag van de klanten |
| MOQ | Onderhandelen |
| Geweven stof | 65-100 g/m2 Of kan worden aangepast |
| Grootte | Alle grootte beschikbaar |
| Kleur | Wit, blauw of op maat |
| Verpakking | Samengedrukt en gerold |
| Toepassing | Voor de fabrikant van de bank |
Pocket coil springs (ook wel bekend alsvan de soort gebruikt voor de vervaardiging van motorvoertuigenofmet een gewicht van niet meer dan 50 kgIn het geval van een matras is het gebruikelijk dat de matrassen met een afzonderlijke veer zijn ingepakt in een eigen stoffenzak.High-end, premium vakmanschap, dat een superieur comfort en levensduur biedt in vergelijking met standaard zigzagveren of banden.