| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | MTT-054 |
| MOQ: | 200PCS |
| Prijs: | USD 1.4~1.8/PCS |
| Verpakkingsdetails: | Rolled Packing:10-20PCS/Pack,Compressed Packing:10-15PCS/Pack. |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Productnaam | Pocketvering van Bank Binnenvering Unit |
| Materiaal | Hoog koolstofstaaldraad |
| Draaddikte | 1.0mm-2.3mm |
| Kopdiameter | 4-6.5cm |
| Middendiameter | 4.5-7.5cm |
| Hoogte | 6-25cm |
| Draaiingen | 4-7 Draaiingen |
| Aantal Spoelen | Volgens klantvraag |
| MOQ | Onderhandelbaar |
| Geweven Stof | 65-100g/m² of op maat gemaakt |
| Afmeting | Elke maat beschikbaar |
| Kleur | Wit, Blauw of op maat gemaakt |
| Verpakking | Gecomprimeerd en opgerold |
| Toepassing | Voor bankfabriek/fabrikant |