| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | MTT-054 |
| MOQ: | 200 stuks |
| Prijs: | USD 1.4~1.8/PCS |
| Verpakkingsdetails: | Rolled Packing:10-20PCS/Pack,Compressed Packing:10-15PCS/Pack. |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Productnaam | Pocketvering van Sofa Binnenvering Unit |
|---|---|
| Materiaal | Hoog koolstofstaaldraad |
| Draaddiameter | 1.0mm-2.3mm |
| Hoofddiameter | 4-6.5cm |
| Middendiameter | 4.5-7.5cm |
| Hoogte | 6-25cm |
| Draaiingen | 4-7 Draaiingen |
| Aantal Spoelen | Volgens de vraag van klanten |
| MOQ | Onderhandelen |
| Geweven Stof | 65-100g/m² Of Kan Worden Aangepast |
| Afmeting | Elke Maat Beschikbaar |
| Kleur | Wit, Blauw Of Aangepast |
| Verpakking | Gecomprimeerd En Opgerold |
| Toepassing | Voor Sofa Fabriek/Fabrikant |