| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | SW-008 |
| MOQ: | 1000m |
| Prijs: | USD0.2~0.5/m |
| Verpakkingsdetails: | 50m/Roll 10Rolls/Carton, 26m/Roll 20Rolls/Carton |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Productnaam | Polyester high elasticity sofa webbing (Sofa webbing met hoge elasticiteit) |
|---|---|
| Materiaal | Polypropyleenvezels en rubber |
| Breedte | 4.7cm of 5cm |
| Lange | 26 m of 50 m/rol |
| Dikte | 1.5 mm |
| Gewicht | 51 g/m |
| Stretch | 50% |
| Verpakking | 20 rollen of 10 rollen/ctn |
| G.W. | 27 kg |
| Verpakkingsmaat | 48 x 24 x 53 cm |
| Percentage rubber | 42% |
| Polypropyleen | 58% |
| Garens | Polypropyleenvezels |
| Rubberlijnen | 38 |
| Rubber | Geïmporteerd rubber |
| Gebruik | Meubelreparatie, elastische band |
De prestaties van de band zijn rechtstreeks afhankelijk van de gebruikte materialen.