| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | MTT-054 |
| MOQ: | 20PCS |
| Prijs: | USD 39~50/PCS |
| Verpakkingsdetails: | Rolled Packing:10-20PCS/Pack,Compressed Packing:10-15PCS/Pack. |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram, D/A, D/P |
Onze hoogwaardige matras pocketvering units zijn vervaardigd uit premium staal en bieden volledige aanpassing om aan uw specifieke eisen te voldoen.
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Productnaam | Matras Pocketvering Unit |
| Materiaal | Hoog koolstofstaaldraad |
| Draaddiameter | 1,0 mm - 2,3 mm |
| Kopdiameter | 4-6,5 cm |
| Middendiameter | 4,5-7,5 cm |
| Hoogte | 6-25 cm |
| Draaien | 4-7 Draaien |
| Aantal veren | Volgens klantvraag |
| Zone | 1/3/5/7 (Aanpasbaar) |
| Geweven stof | 65-100 g/m² of aanpasbaar |
| Afmeting | Elke maat beschikbaar |
| Kleur | Wit, Blauw of aanpasbaar |
| Verpakking | Gecomprimeerd en opgerold |
| Toepassing | Voor matras- of bankfabriek/fabrikant |