| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | SW-008 |
| MOQ: | 9000st |
| Prijs: | USD0.4~0.8/Pcs |
| Verpakkingsdetails: | 3000 stuks per doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
Hoogwaardige ijzeren veerclips ontworpen voor het bevestigen van bankveren en meubelbeslag. Deze zigzag veerclips hebben een halve plastic coating voor verbeterde prestaties en geluidsreductie.
| Productnaam | 4-Gats Veerclip |
|---|---|
| Materiaal | IJzer |
| Lengte | 23mm |
| Breedte | 20mm |
| Dikte | 0.8mm/1.0mm |
| Oppervlaktebehandeling | Zinklaag |
| Kleur | Wit doorschijnend of op maat gemaakt |
| Verpakking | PE-zak |
| MOQ | 9000PCS |
| OEM | Accepteerbaar |
| Gebruik | Bevestig bankveren en meubelbeslag om de slingerveren vast te haken en stevig te maken |
| Model | Afmetingen | Verpakking | Verpakkingsmaat | Gewicht | Opmerking |
|---|---|---|---|---|---|
| 5-Gats Veerclip | 23*20*1.0mm | 3000 stuks/doos | 39*28*14cm | 14.11kg | Halve plastic coating |
| 4-Gats Veerclip | 23*20*1.0mm | 3000 stuks/doos | 41*28*17.5cm | 15.70kg | Halve plastic coating |
| 4-Gats Veerclip (XL) | 26*20*1.0mm | 3000 stuks/doos | 41*28*16.5cm | 14.5kg | Halve plastic coating |