| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | Pocket spring for sofa cushion |
| MOQ: | 100pcs |
| Prijs: | 1.48-1.50USD |
| Verpakkingsdetails: | Compressed or rolled |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C,T/T,Western Union |
| Productnaam | Pocket Spring voor sofa's |
|---|---|
| Materiaal | Draad van koolstofzuur |
| Draaddiameter | 1.0mm-2.3mm |
| Kopdiameter | 4-6,5 cm |
| Middeldiameter | 40,5-7,5 cm |
| Hoogte | 6-25 cm |
| Draaien | 4-7 bochten |
| Coils tellen | Volgens de vraag van de klanten |
| MOQ | Onderhandelen |
| Geweven stof | 65-100 g/m2 Of kan worden aangepast |
| Grootte | Alle grootte beschikbaar |
| Kleur | Wit, blauw of op maat |
| Verpakking | Samengedrukt en gerold |
| Toepassing | Voor de fabrikant van de bank |
Publiek:Een individu of een winkel zou dit bijna nooit bestellen.
Doel:Om een bank te bouwen met een specifiek gevoel (plush versus stevig), ondersteuningsniveau en duurzaamheidsprofiel.Een bank die wordt geadverteerd met "zware zakkousen" wordt als premium gepositioneerd, een product met een lange levensduur.
Dit is een gespecialiseerd industrieel product.