| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | Pocket spring for sofa cushion |
| MOQ: | 100pcs |
| Prijs: | 1.48-1.50USD |
| Verpakkingsdetails: | Compressed or rolled |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C,T/T,Western Union |
| Productnaam | Pocketvering Voor Bank |
|---|---|
| Materiaal | Hoog koolstofstaaldraad |
| Draaddiameter | 1,0 mm - 2,3 mm |
| Kopdiameter | 4-6,5 cm |
| Middendiameter | 4,5-7,5 cm |
| Hoogte | 6-25 cm |
| Draaiingen | 4-7 Draaiingen |
| Aantal Spoelen | Volgens de vraag van klanten |
| MOQ | Onderhandelen |
| Geweven Stof | 65-100 g/m² Of Kan Op Maat Worden Gemaakt |
| Maat | Elke Maat Beschikbaar |
| Kleur | Wit, Blauw Of Op Maat Gemaakt |
| Verpakking | Gecomprimeerd En Opgerold |
| Toepassing | Voor Bankfabriek/Fabrikant |
De bank pocketvering is een opmerkelijke innovatie in meubelcomforttechnologie. Samengesteld uit individuele veren in stoffen zakken, biedt het superieure ondersteuning en duurzaamheid.