| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | MTT-054 |
| MOQ: | 100PCS |
| Prijs: | USD 1.4~1.8/PCS |
| Verpakkingsdetails: | Rolled Packing:10-20PCS/Pack,Compressed Packing:10-15PCS/Pack. |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Productnaam | Pocket Spring voor sofa kussen |
|---|---|
| Materiaal | Draad van koolstofzuur |
| Draaddiameter | 1.0 mm - 2,3 mm |
| Kopdiameter | 4 - 6,5 cm |
| Middeldiameter | 4.5 - 7.5 cm |
| Hoogte | 6 - 25 cm |
| Draaien | 4 - 7 bochten |
| Coils tellen | Volgens de vraag van de klant |
| MOQ | Onderhandelbaar |
| Geweven stof | 65-100 g/m2 of op maat |
| Grootte | Alle grootte beschikbaar |
| Kleur | Wit, blauw of op maat |
| Verpakking | Gecomprimeerd en gewalst |
| Toepassing | Voor de fabrikant van de bank |