| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | MTT-054 |
| MOQ: | 100PCS |
| Prijs: | USD 1.4~1.8/PCS |
| Verpakkingsdetails: | Rolled Packing:10-20PCS/Pack,Compressed Packing:10-15PCS/Pack. |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Productnaam | Pocketvering voor bankkussen |
|---|---|
| Materiaal | Hoog koolstofstaaldraad |
| Draaddiameter | 1,0 mm - 2,3 mm |
| Kopdiameter | 4-6,5 cm |
| Middendiameter | 4,5-7,5 cm |
| Hoogte | 6-25 cm |
| Draaiingen | 4-7 draaiingen |
| Aantal spoelen | Volgens klantvraag |
| MOQ | Onderhandelbaar |
| Geweven stof | 65-100 g/m² of op maat gemaakt |
| Afmeting | Elke maat beschikbaar |
| Kleur | Wit, blauw of op maat gemaakt |
| Verpakking | Gecomprimeerd en opgerold |
| Toepassing | Voor bankfabriek/fabrikant |