| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | Vloerbevestigingsclips voor balanshaak |
| MOQ: | 20carton |
| Prijs: | 19~17 |
| Verpakkingsdetails: | Verpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Naam van het artikel | Balancehaken Bevestigingsclippen |
|---|---|
| Materiaal | Draad van koolstofzuur |
| Draaddiameter | 1.5 mm |
| Verpakking | 1000 stuks per doos |
| Grootte | 97 mm |
| Kwaliteitscontrole | Strenge testprocedures |
| Toepassing | De zigzagveer repareren |
| De vorm van de doorsnede | Hoek |
| Minimale bestelhoeveelheid | 20 Doos |
| Pakketgrootte | 39*28*14 cm |
| Pakketgewicht | 14.110 kg |
Opmerking:Deze websiteprijs is alleen ter referentie. Aangezien dit een aangepast artikel is, vereisen verschillende klanten verschillende maten. We bieden offertes volgens uw specifieke vereisten.Gelieve uw grootte specificaties, met inbegrip van de draaddiameter en -lengte, voor een nauwkeurige offerte.