| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | Mattress Pocket Spring |
| MOQ: | 20PCS |
| Prijs: | 15~25USD |
| Verpakkingsdetails: | 10PCS/Rolled Package |
| Betalingsvoorwaarden: | TT/WU/MG |
| Pakkettype | Gewalst en gecomprimeerd |
| Stoffen | Dikkere niet-geweven weefsel |
| Draaddiameter | 1.8 mm - 2.4 mm |
| De diameter van de spoel | 6 tot 7 cm |
| Totale hoogte | 20 cm |
| Zoningopties | 1/3/5/7 Zones Pocket Spring Unit |
| Beschikbaarheid van kleuren | Wit, blauw en facultatief |
| Grootteopties | Aanpasbaar |