| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | Mattress Pocket Spring |
| MOQ: | 20PCS |
| Prijs: | 15~25USD |
| Verpakkingsdetails: | 10PCS/Rolled Package |
| Betalingsvoorwaarden: | TT/WU/MG |
| Productnaam | Matras zakveer |
| De diameter van de spoel | 6 tot 7 cm |
| Draaddiameter | 1.8mm-2.4mm |
| Type staaldraad | 70# Hoogkoolstofstaal |
| Totale hoogte | 20 cm |
| Zoningopties | 1/3/5/7 Zones Pocket Spring |
| Stoffen | Dikkere niet-geweven weefsel |
| Kleurenopties | Wit, blauw en facultatief |