| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | MTT-054 |
| MOQ: | 20 stuks |
| Prijs: | USD 15~25/PCS |
| Verpakkingsdetails: | Gewalste verpakking: 10-20 stuks per verpakking, gecomprimeerde verpakking: 10-15 stuks per verpakki |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
Premium pocket coil veren ontworpen voor matras binnen accessoires, het bieden van optimale ondersteuning en comfort voor zowel matras en bank productie toepassingen.
| Productnaam | Pocket Spring-eenheid |
|---|---|
| Materiaal | Draad van koolstofzuur |
| Draaddiameter | 1.0 mm - 2,3 mm |
| Kopdiameter | 4 cm - 6,5 cm |
| Middeldiameter | 4.5cm - 7.5cm |
| Hoogte | 6 cm - 25 cm |
| Draaien | 4 - 7 bochten |
| Coils tellen | Volgens de vraag van de klant |
| Zone | 1/3/5/7 (op maat) |
| Geweven stof | 65-100 g/m2 of op maat |
| Grootte | Elk formaat beschikbaar |
| Kleur | Wit, blauw of op maat |
| Verpakking | gecomprimeerd en gewalst |
| Toepassing | Voor fabriek/fabrikant van matrassen of banken |
Pocket-veer eenheden bieden superieure comfort en ondersteuning door elke veer om onafhankelijk te bewegen, contouren naar de vorm van het lichaam, met behoud van de structurele integriteit en duurzaamheid.