| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | ZS-007 |
| MOQ: | 400 kg |
| Prijs: | USD 1.5~3/Kg |
| Verpakkingsdetails: | 4 kg/rol 10 rollen/plastieksak |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
Hoogwaardige, op maat gemaakte zigzagveren voor de productie van banken en stoelen.Deze duurzame veren worden geleverd met clips voor eenvoudige installatie en zijn verkrijgbaar in verschillende specificaties om aan uw meubelproductiebehoeften te voldoen.
| Productnaam | Zigzag-veer |
|---|---|
| Stijl | Kromme / halfcirkelvormige / vlakke |
| Draaddiameter | 2.8-4.0 mm |
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Hoogte van de boog | 30-250 mm |
| Plaats van het product | Provincie Guangdong, China |
| Breedte | 16-35 mm |
| Gebruik | Huismeubelen |
| Lange | Op maat |
| OEM/ODM | Acceptabel |