| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | SW-008 |
| MOQ: | 1000m |
| Prijs: | USD0.2~0.5/m |
| Verpakkingsdetails: | 50 m/rol 10 rollen/karton, 26 m/rol 20 rollen/karton |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
Zware elastische banden ontworpen voor het repareren en vervaardigen van meubels, die een superieure ondersteuning en flexibiliteit bieden voor banken, stoelen en ottomans.
| Productnaam | Polyester high elasticity sofa webbing (Sofa webbing met hoge elasticiteit) |
|---|---|
| Materiaal | Polypropyleenvezels en rubber |
| Breedte | 4.7cm of 5cm |
| Lange | 26 m of 50 m/rol |
| Dikte | 1.5 mm |
| Gewicht | 51 g/m |
| Stretch | 50% |
| Percentage rubber | 42% |
| Polypropyleen | 58% |
| Garens | Polypropyleenvezels |
| Rubberlijnen | 38 |
| Rubber | Geïmporteerd rubber |
| Verpakking | 20 rollen of 10 rollen/ctn |
| Gebruik | Meubelreparatie, elastische band |
| G.W. | 27 kg |
| Verpakkingsmaat | 48 x 24 x 53 cm |
Het gaat hierbij om zware, elastische banden van natuurlijk en synthetisch rubber, ontworpen om over meubelramen te worden geweven om een ondersteunende, flexibele basis te creëren voor stoel- en rugkussens.5 cm (ongeveer 2 inch) breedis een industriestandaard die een ideale balans biedt tussen sterkte, ondersteuning en installatiegemak.
Ze zijn een moderne vervanging voor traditionele jute- of polypropyleenbanden en zijn een belangrijk onderdeel van veel hedendaagse banken, stoelen en ottomans.
Polsterband, ook wel juteband of elastische band genoemd, wordt gebruikt om een stevig maar comfortabel oppervlak te maken op zwaar gebruikte zitvoorwerpen zoals stoelen,OttomaansEn bankjes.
Controleer het frame voor zwakke hoeken en gebarsten planken voordat u het band aanbrengt.Het is belangrijk dat het frame dat u het webbing bevestigt stevig is, want de band moet strak worden getrokken of je bekleding zal zakken.