| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | MTT-054 |
| MOQ: | 200 stuks |
| Prijs: | USD 1.4~1.8/PCS |
| Verpakkingsdetails: | Gewalste verpakking: 10-20 stuks per verpakking, gecomprimeerde verpakking: 10-15 stuks per verpakki |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
Hoge Koolstofstaaldraad Bank Pocket Spring Voor Bankkussen Zitting
Productomschrijvingen
| Productnaam | Bank Pocket Spring |
| Materiaal | Hoge Koolstofstaaldraad |
| Draaddiameter | 1.0mm-2.3mm |
| Kopdiameter | 4-6.5cm |
| Middendiameter | 4.5-7.5cm |
| Hoogte | 6-25cm |
| Draaiingen | 4-7 Draaiingen |
| Aantal Spoelen | Volgens de vraag van klanten |
| MOQ | Onderhandelen |
| Geweven Stof | 65-100g/m² Of Kan Worden Aangepast |
| Maat | Elke Maat Beschikbaar |
| Kleur | Wit, Blauw Of Aangepast |
| Verpakking | Gecomprimeerd En Opgerold |
| Toepassing | Voor Bankfabriek/Fabrikant |
Wij bieden Bank Pocket Spring aan onze klanten. Zachter, minder dicht schuim is goedkoper, maar behoudt toch een stevig gevoel voor de eerste paar maanden en al snel breken uw bank- of stoelkussens af, verliezen hun veerkracht, vorm en dikte neemt af, in dat stadium vinden mensen het moeilijker om van de bank op te staan, maar in een pocket spring kussen Elke keer dat u opstaat, zetten alle veren uit. Dit helpt de vorm van het zitkussen te behouden. Het duwt u omhoog en u zult gemakkelijker opstaan.
Belangrijkste Voordelen van Bank Pocket Springs