| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | Pocket Spring voor Sofa |
| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | 1.4~1.8USD |
| Verpakkingsdetails: | Gewalste verpakking: 15-30 stuks per verpakking, gecomprimeerde verpakking: 15-30 stuks per verpakki |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Productnaam | Pocket Spring Of Sofa Inner Spring Eenheid |
|---|---|
| Materiaal | Draad van koolstofzuur |
| Draaddiameter | 1.0mm-2.3mm |
| Kopdiameter | 4-6,5 cm |
| Middeldiameter | 40,5-7,5 cm |
| Hoogte | 6-25 cm |
| Draaien | 4-7 Ronddraaien |
| Coils tellen | Volgens de vraag van de klanten |
| MOQ | Onderhandelen |
| Geweven stof | 65-100 g/m2Of kan worden aangepast |
| Grootte | Alle grootte beschikbaar |
| Kleur | Wit, blauw of op maat |
| Verpakking | Samengedrukt en gerold |
| Toepassing | Voor de fabrikant van de bank |
Elke veer is individueel ingepakt en biedt een doelgerichte ondersteuning.Het zakjesachtige ontwerp minimaliseert ook de beweging overdrachtDit resulteert in een luxe zitbeleving, die duurzaamheid en langdurig comfort voor uw bank garandeert.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()