| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | 1.0-2.3mm Mattress pocket spring |
| MOQ: | 20pcs |
| Prijs: | 25.8 |
| Verpakkingsdetails: | Compressed or rolled packing |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
De individuele veren zijn in stoffelijke zakken geplaatst, waardoor ze onafhankelijk kunnen bewegen.Dit vermindert de verstoring van de partner en biedt gerichte ondersteuning aan verschillende lichaamsdelenHet zakveer systeem past zich aan de curven van uw lichaam, verlicht de druk en bevordert een rustgevende slaap.
| Productnaam | Matraspocket Spring Unit |
|---|---|
| Materiaal | Draad van koolstofzuur |
| Draaddiameter | 1.0mm-2.3mm |
| Kopdiameter | 4-6,5 cm |
| Middeldiameter | 40,5-7,5 cm |
| Hoogte | 6-25 cm |
| Draaien | 4-7 bochten |
| Coils tellen | Volgens de vraag van de klanten |
| Zone | 1/3/5/7 (op maat) |
| Geweven stof | 65-100 g/m2 Of kan worden aangepast |
| Grootte | Alle grootte beschikbaar |
| Kleur | Wit, blauw of op maat |
| Verpakking | Samengedrukt en gerold |
| Toepassing | Voor matrassen of banken Fabriek/fabrikant |