| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | Pocket Spring voor sofa kussen |
| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | 1.48-1.50USD |
| Verpakkingsdetails: | Gecomprimeerd of gerold |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, Western Union |
Premium pocketvering units speciaal ontworpen voor bankzittoepassingen, die superieur comfort en duurzame ondersteuning bieden voor meubelfabrikanten.
| Productnaam | Pocketvering voor bank |
|---|---|
| Materiaal | Hoog koolstofstaaldraad |
| Draaddiameter | 1,0 mm - 2,3 mm |
| Kopdiameter | 4-6,5 cm |
| Middendiameter | 4,5-7,5 cm |
| Hoogte | 6-25 cm |
| Draaiingen | 4-7 Draaiingen |
| Aantal spoelen | Volgens klantvereisten |
| Geweven stof | 65-100 g/m² of op maat gemaakt |
| Afmeting | Elke maat beschikbaar |
| Kleur | Wit, blauw of op maat gemaakt |
| Verpakking | Gecomprimeerd en opgerold |
| Toepassing | Voor bankfabriek/fabrikant |