| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | Pocket Spring voor sofa kussen |
| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | 1.48-1.50USD |
| Verpakkingsdetails: | Gecomprimeerd of gerold |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, Western Union |
Bankmeubel Materiaal Spiraal Kussenveren Pocketveren
Productbeschrijvingen
| Productnaam | Pocketveer voor bank |
| Materiaal | Hoog koolstofstaaldraad |
| Draaddiameter | 1,0 mm-2,3 mm |
| Kopdiameter | 4-6,5 cm |
| Middendiameter | 4,5-7,5 cm |
| Hoogte | 6-25 cm |
| Draaiingen | 4-7 Draaiingen |
| Aantal spoelen | Volgens de vraag van klanten |
| MOQ | Onderhandelen |
| Geweven stof | 65-100 g/m² Of Kan Worden Aangepast |
| Maat | Elke maat beschikbaar |
| Kleur | Wit, Blauw Of Aangepast |
| Verpakking | Gecomprimeerd en opgerold |
| Toepassing | Voor bankfabriek/fabrikant |
Belangrijkste kenmerken & Specificaties:
Technologie: Individuele Pocketveren. Elke hoog koolstofstalen veer is verpakt in zijn eigen ademende stoffen zak (meestal polypropyleen non-woven stof). Hierdoor kan elke spoel onafhankelijk samendrukken.